+38 (044) 466-68-59, +38 (067) 407-79-47

з 900 до 1800

Мансардні вікна VELUX

Вікна з відчиненням по центральній осі

Піклуючись про простір

Мансардне вікно VELUX з центральною віссю відчинення практичні та ергономні. Ми розмістили ручку згори, що забезпечує Вам багато місця для оперування вікном та дозволяє ставити меблі прямо під ним.

Детальніше...

Мансардні вікна ROTO

Мансардні вікна Roto,що випускає німецький концерн «ROTO FRANK» допоможуть створити привабливі та світлі зручні приміщення на горищі без зміни конструкції будинків. Вони призначені для всіх дахів з різними видами покриття: метало- і керамічна черепиця, євро шифер, профнастил, бітумна черепиця та ін.   Мансардні вікна Roto мають оригінальність розробок, а також безперервний розвиток. Маючи досвід роботи 55 років у виготовленні мансардних вікон, компанія Roto  в 90-х роках розробила новий продукт — мансардне вікно з ПВХ. Це спричинило революцію серед мансардних вікон в усьому світі і є найкращим рішенням в мансардному будівництві.

Детальніше...

Мансардні вікна FAKRO

Мансардні вікна.Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні, а також новаторські рішення дають можливість підібрати відповідне дахове вікно ФАКРО до кожного типу приміщення. Дахові вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.
Дахові вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.

Детальніше...