+38 (044) 466-68-59, +38 (067) 407-79-47

з 900 до 1800

Мансардні вікна FAKRO

Мансардні вікна.Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні, а також новаторські рішення дають можливість підібрати відповідне дахове вікно ФАКРО до кожного типу приміщення. Дахові вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.
Дахові вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.

Нестандартні рішення

Вікна ФАКРО можуть бути довільної форми залежно від побажань замовника. Склопакет складається з зовнішнього гартованого скла і внутрішнього гартованого з низькоемісійним напиленням 4H–16–4HT. Цого типу вікна можуть бути лише невідкривальними.

Відхильно-обертальні

Вікна відхильно-обертальні FEP L3 Панорамні

  Характеристика
 • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком.
 • Ручка, яка розміщена у нижній частині вікна дозволяє його відхиляти. Верхня ручка призначена для обертання рами на 180º для миття зовнішнього скла
 • Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 55º за допомогою ущільнюючого коміра
 • Для такого типу вікон пропонуємо широку гаму аксесуарів ідентичних, як для обертальних вікон, за винятком зовнішньої маркізи та зовнішньої ролокасети, які мають іншу конструкцію

Опис

Вікно панорамне FEP L3 (попередня назва FEL) – це тип відхильно –обертального дахового вікна. Воно має подвійну систему відчинення:
• Відхилення рами на10º, а після розблокування фіксатора аж на 68º.
• Обертання рами на.
Система обертання рами на 180º дозволяє зручно помити зовнішнє скло.
Великий кут нахилу рами забезпечує вільний доступ до вікна, а також добру оглядовість через відчинене вікно. Великі розміри вікна та можливість відхилення рами на 68º дозволяють використовувати його як технологічний або евакуаційний вихід.  

Обертальні

І. Обертальні  металопластикові

Метало-пластикове вікно PTPU3, PTP/GOU3, PTP/PIU3          

Характеристика

Вікно PTP U3 - це абсолютно нове дахове вікно метало-пластикової конструкції. Ідеально підходить для використання в приміщеннях на піддашші з підвищеним рівнем вологості, наприклад в ванних кімнатах чи кухнях. Вікно може бути білим, в кольорі "золотий дуб" або "натуральна сосна".   

  У вікні PTP U3  застосовані абсолютно нові конструкційні рішення, багато з яких охороняються патентами:

 • сучасні форми коробки і рами
 • інноваційна фурнітура
 • нові ручки
 • нова система ущільнення

Вікно PTP U3 - це обертальне вікно, виготовлене з багатокамерних профілів ПВХ білого або коричневого кольору, які зміцнені зсередин оцинкованими стальними стержнями. Така конструкція забезпечує міцність вікна і запобігає деформації профілів протягом експлуатпації вікна.  

Вікно PTP U3 міцне, непідвладне корозії і зміні атмосферних чинників, а догляд за ним зведений до мінімуму. Матеріал, з якого виготовлене вікно, не поглинає вологи і є стійким до дії кислот та спирту.

Склопакет

Вікно PTP U3 обладнане термоізоляційним склопакетом з теплою дистанційною рамкою TGI. Це однокамерний склопакет 4H-16-4T з зовнішнім гартованим склом, з низькоемісійним шаром.

Ущільнювачі

Дахове вікно PTP U3 має потрійну систему ущільнення - один основний і два додаткових ущільнювачі.

Ручка

Ручка розміщена в нижній частині рами, завдяки чому користування вікном є легким і простим, а конструкція ручки дозволяє залишати вікно в двох позиціях мікропровітрювання.

Зовнішні алюмінієві профілі

Ззовні вікно PTP U3 захищене алюмінієвими прфілями, з обох сторін покритими поліестром, що збільшує їх міцність і забезпечує надійний захист від амосферних чинників. Профілі виготовлені з алюмінієвої бляхи товщиною 1 мм. Ззовні вікно       PTP U3 не відрізняється від інших вікон ФАКРО.

Аксесуари

Вікно PTP U3 доповнює широка гама аксесуарів, як зовнішніх, так і внутрішніх, які кріпляться за допомогою шурупів для профілю ПВХ. Форма рами і коробки подібна до відповідних елементів інших вікон ФАКРО. Завдяки цьому внутрішні аксесуари, які монтуються в рамі ідеально підходять як для дерев"яних, так і для пластикових вікон.

Спосіб монтажу

Вікно монтується в даху з кутом нахилу від 15° до 90° разом з ущільнюючим коміром. На коробці фабрично замонтовані монтажні кутники для монтажу на латах в конструкції даху. Монтаж вікна PTP не вимагає від монтажників додаткових навиків, оскільки не відрізняється принципово від монтажу дерев"яного дахового вікна.

ІІ. Обертальні дерев’яні вікна FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

Характеристика

 • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком,
 • Ручка розміщена в нижній частині вікна дозволяє максимально зручно користуватися вікном,
 • Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º за допомогою ущільнюючого коміра,
 • Вікно доповнює широка гама аксесуарів.

Опис

Обертальне вікно FT –це найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон.
Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній осі вікна, дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути раму навколо своєї осі на 180º і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.
Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення.
Оскільки вентиляційна щілина розміщена в верхній частині коробки, то ефективна поверхня засклення вікон ФАКРО є більшою приблизно на 6% порівняно з іншими даховими вікнами такого ж розміру. Це сприяє кращому освітленню приміщення.

В стандартній пропозиції ФАКРО - п'ять типів вікон FTS U2, FTS–V U2, FTP–V U3, FTU–V U3, FTP –V L3, які відрізняються технічними параметрами.


Вікна для сполучень

І. Вікна "дует" FNP/DU3, FNP/DL3, FTP/DU3, FTP/DL3

Характеристика

 • Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º,
 • До вікон такого типу пропонуємо широку гаму аксесуарів та додатків.

Опис

Вікно Дует – це вікно, монтоване під або над стандартним даховим вікном будь-якої конструкції яке стає його продовженням. Таке з’єднання вікон дозволяє краще освітлити приміщення, а також збільшити поле огляду через вікно.
Вікна Дует можна монтувати на висоті нижчій за 85 см від підлоги, оскільки вікна обладнані фіксаторами, що забезпечують захист від випадкового відчинення. Фіксатор дозволяє також встановити раму в позиції для провітрювання приміщення.
Вікна Дует відкриваються способом обертання.  Вікно поєднане з даховим вікном за допомогою модульної системи вертикальних сполучень KD.

 ІІ. Карнизні вікна BDLL3, BDRL3, BVPL3, BXPL3

BDL L3 - дерев'яне карнізне відхильно-відкривальне вікно (відкривання на ліву                     сторону) 

BDR L3 - дерев'яне карнізне відхильно-відкривальне вікно (відкривання на праву сторону) 

BVP L3 - дерев'яне карнізне відхильне вікно 

BXP L3 - дерев'яне карнізне невідкривальне вікно

   -верхівки

 

Характеристика

 • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і двічі покритої акриловим лаком.
 • карнізні сполучення монтуються в дахи з кутом нахилу від 15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра EU_B. В дахи з більшим кутом нахилу можливо замонтувати таке сполучення за допомогою коміра, виготовленого на спеціальне замовлення.
 • Вікно доповнює широка гама аксесуарів

Опис

Карнізне вікно B_ L3 –це вікно, яке монтується в вертикальній стіні і сполучене з даховим вікном. Завдяки використанню карнізного вікна покращується освітлення в приміщенні та збільшується поле зору через вікно.
Карнізне вікно BDL L3 відчиняється наліво, BDR L3 - направо  боковим способом,  а також має функцію мікропровітрювання. Обладнане фіксатором, який обмежує повне відкриття вікна. Фіксатор дає можливість відхилити віконну раму для провітрювання приміщення. BVP L3 - відхильне вікно, яке відхиляється для провітрювання, BXP - невідкривальне карнізне вікно.
 Карнізне вікно обладнане склопакетом L3, зовнішнє скло якого гартоване, а внутрішнє - ламіноване. Таке вікно покращує безпеку і комфорт в користуванні піддашшя.
Карнізне вікно може бути поєднане з даховим вікном будь – якої конструкції.
Для сполучення вікон з зовнішньої сторони використовується ущільнюючий комір EU_B. З внутрішньої сторони вікна сполучені за допомогою декоративної планки, яка виготовлена з соснової деревини. Декоративна планка входить до комплекту карнізного вікна. 

 ІІІ. Вікна-верхівки FDL, FBL 

Характеристика

 • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і двічі покритої акриловим лаком.
 • Монтуються в дахи з кутом нахилу від 20° до 90°. Ущільнюючий комір входить в комплект верхівки.

Опис

Верхівки – це вікна трикутної або арочної форми, що встановлюються над стандартними вікнами. Оригінальна форма, додаткове освітлення приміщення і цікава стилістика інтер'єру – це безсумнівно, переваги встановлення таких вікон.
Вікна виготовляються глухими, обладнуються ламінованим низькоемісійним склопакетом.

Вікно-балкон FGH-V Galeria


 

Характеристика

 • Новаторське велике дахове вікно, в якому відчинені рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня відхиляється вперед по нижній осі, забезпечуючи вільний доступ в нішу балкону. Рама при повороті на кут від 0° до 45° підтримується допоміжним інноваційним механізмом, який дозволяє залишити відчинену раму в довільному положення цього діапазону.
 • Верхня рама відхиляється на кут 45°. Бокові поручні з'єднані з нижньою рамою і висуваються при її відчиненні. При зачиненні нижньої рами бокові поручні ховаються в конструкцію вікна і не виступають над площиною даху.  Вони ховаються під зовнішні профілі вікна, тому не забруднюються і не псують естетику даху.
 • Верхня рама має також обертальну функцію і блокується фіксатором в положенні для миття (кут обертання 180°).
 • Автоматична вентиляційна щілина V40P.
 • Склопакет типу P2: зовнішнє скло гартоване з легкозмивним шаром, внутрішнє - ламіноване
 • Широка гама аксесуарів 
 • Діапазон монтажу 35 – 55°.
 • Рекомендація: монтаж на якнайменшій висоті від підлоги в приміщеннях зі справною вентиляцією.