+38 (044) 466-68-59, +38 (067) 407-79-47

з 900 до 1800

Сайдинг Аско

Завантажити прайс-лист

Софіти виробляються з пластика і являють  собою панель, що кріпиться на направляючих до стелі та з'єднується між собою за доп.  замкового з'єднання. Вони легко монтуються , щільно прилягають одна до одної , і на лицьовому боці не видно елементів кріплення.

Софіти бувають з перфораціями і без них.Перфоровані  використовують переважно для оздоблення виступаючих частин даху, атакож для стелі на відкритих терасах, верандах.Завдяки циркуляції в них повітря  дах не псується від плісняви й вологості.Софітами без перфорації здебільшого підщивають стелі закритих приміщень.

Детальніше...

Сайдинг Royal

Завантажити прайс-лист

Вініловый сайдинг Royal компанії Royal Building Products (Канада) вирізняється:

  • Якістю – гарантія виробника понад 50 років на на свою продукцію;
  • Високими технологіями – складна технологія коэкструзії, використовують ПВХ високої якості, додаючи унікальні добавки, в том числі патентовані стабілізаторыии, модифікатори, що гарантує стійкість до перепадів температур(+50 -50);
  • Безпечністю– під дією вогню плавиться, але не корить і не виділяє токсичні речовини;
  • Оригінальним дизайном –чіткі лінії та широка палітра кольорів;
  • Практичністю - матеріал не боїтся воды, грибка, комах, погодних умов – не лущиться на сонці не вигорає;

Детальніше...

Сайдинг NOVIK

Завантажити прайс-лист

Канадська компаія "Novik" спеціалізується на розробці, виробництві, продажузовнішніх матеріалів для приватних будинків та промислових будівель. Компанія розвиваєвиробництво інноваційних продуктів, використовуючи спеціальні полімери, що імітують цеглу та камінь.

Переваги канадського цокольного сайдингу "Novik":

Детальніше...