+38 (044) 466-68-59, +38 (067) 407-79-47

з 900 до 1800

Сходи на горище OMAN

Сходи на горище OMAN створені для того, щоб звільнити Вам площу, яка використовувалась для стаціонарних сходів. Після користування драбинкою все відмінно ховається в стелю і прикривається утепленою кришкою, білого кольору, на якій і тримається сама драбинка. Сходи на горище OMAN бувають декількох видів:  дерев’яні сходи на горище здебільшого виготовляються ламаного типу, тобто сама драбинка, щоб скластись на певну площу повинна заламатись кілька разів. Також є комбінована драбина  яка складається з переломної металевої основи на яких кріпляться дерев’яні або металеві сходинки, складна металева драбина, яка складається гармошкою (Nozycowe).

Детальніше...

Сходи на горище Roto

Сходи на горище

Сходи Roto ідеально підійдуть для ваших приміщень. Вони не займуть багато місця, забезпечать зручний вихід на горище, служитимуть довго завдяки новітнім технологіям та якісним матеріалам, з яких виготовлені

Детальніше...

Сходи FAKRO

 

Сходи на горище ФАКРО – церозкладні сходи, виготовлені з соснової деревини. Вони забезпечують легкий та зручний вихід на горище. Складаються і „ховаються” в стелю, що дозволяє звільнити площу приміщення. Сходи на горище ФАКРО функціональні, довговічні, зручні в користуванні, легко монтуються.

Детальніше...