+38 (044) 466-68-59, +38 (067) 407-79-47

з 900 до 1800

Сходи FAKRO

 

Сходи на горище ФАКРО – церозкладні сходи, виготовлені з соснової деревини. Вони забезпечують легкий та зручний вихід на горище. Складаються і „ховаються” в стелю, що дозволяє звільнити площу приміщення. Сходи на горище ФАКРО функціональні, довговічні, зручні в користуванні, легко монтуються.

Сходи LWS Smart

Cистема монтажу дає можливість легко вмонтувати сходи двом особам, а також допасувати висоту сходів до висоти приміщення.

Замок міститься всередині конструкції кришки і ззовні не видно жодних конструкційних елементів, досконалу щільність між кришкою та коробкою сходів забезпечує контурний ущільнювач, який розміщений у вифрезованій частині коробки.

Сходи обладнані термоізоляційною кришкою бежевого кольору, товщина якої 36мм, сходинки не виступають за бокові частини драбини.

Сходи на горище LWS Smart виготовлені з соснової деревини вищого класу. Термоізоляційна кришка люка облицьована ДВП бежевого кольору.

максимальне навантаження: 160 кг
коефіцієнт Rcходів: 0,9 м² ºС/Вт
висота коробки: 14см
ширина сходинки: 8 см
відстань між сходинками: 25 см
довжина сходинки: 34 см
товщина сходинки: 2 см
товщина термоізоляційного матеріалу:

Сходи LWK Komfort

Складні сходи на горище LWK Komfort виготовлені з соснової деревини вищого класу. Обладнані термоізоляційною кришкою білого кольору. Сходи укомплектовані металевим поручнем та наконечниками. (наконечниками тільки у версії трьохсегментній)

Сходинки виступають за бокові елементи драбини, а також значно віддалені від кришки. Така конструкція збільшує комфорт при підніманні сходами.Металевий поручень червоного кольору кріпиться до кутових профілів. Полегшує пересування по сходах.
Наконечники коричневого кольору монтуються на останньому сегменті драбини. Вони надають сходам естетичного вигляду і одночасно завдяки своїй формі покращують стійкість сходів.

Сходи укомплектовані металевим поручнем та наконечниками (наконечниками тільки у версії трьохсегментній

максимальне навантаження: 160 кг
коефіцієнт Rcходів: 0,9 м² ºС/Вт 
висота коробки: 14 см
ширина сходинки: 8 см
відстань між сходинками: 25 см
довжина сходинки: 34 см
товщина сходинки: 2 см
товщина термоізоляційного матеріалу:

Сходи LTK Thermo

Сходи на горище LTK Thermo - це трисегментні складні сходи, виготовлені з соснової деревини найвищої якості. Від сходів LWK Komfort відрізняються висотою коробки, яка становить 22 см, а також термоізоляційною кришкою товщиною 66 мм.

Сходи LTK Thermo призначені для будинків, де спостерігається велика різниця температур між житловими приміщеннями і горищем. Це ідеальний термоїзоляційний бар'єр, який мінімалізує витрати тепла.

Стандартно обладнані металевим поручнем червоного кольору, який полегшує піднімання по сходинках.
Наконечники коричневого кольору надають сходам естетичног вигляду і покращують стабільність.

допустиме навантаження: 160кг
коефіцієнт UСХОДІВ: 0,76 W/м2K
висота коробки: 22 cм
ширина сходинки: 8 cм
відстань між сходинками: 25 cм
довжина сходинки: 34 cм
товщина сходинки: 2 cм
товщина термоізоляції: 6см

LST - термоізоляційні

Драбина сходів має ножничну конструкцію, тому легко пристосовується до висоти приміщення без необхідності підрізання.

Енергозберігаюча біла кришка товщиною 36мм значно обмежує витрати тепла. Контурний ущільнювач забезпечує сходам додаткову термоізоляцію.

Ножнична система складання і фіксація кришки в позиції відчинення забезпечує зручне користування сходами. Боковини сходів у формі літери „S” надають сходам сучасного вигляду і полегшують користування, виконуючи роль поручнів

максимальне навантаження: 200кг
висота коробки: 0,76 W/м2K
висота коробки: 18 см
ширина сходинки: 8 cм
відстань між сходинками: 25 cм
довжина сходинки: 34 cм
товщина сходинки: 3 cм
товщина термоізоляції: 3см
стандартна максимальна висота сходів: 290 см
розмір люка: 70*80; 60*90; 60*120; 70*120